Židle DK50 v dekoru sonoma s černým sedákem DX 7B je koncipovaná s důrazem na každodenní pohodlí u jídelního stolu. Uvedené rozměry sedací části a opěradla poskytují podporu při běžném stolování i delším posezení.
Pro koho a kam se hodí
Židle je určena zejména do jídelny a kuchyně. Hodí se všude tam, kde chcete komfortní a přitom nenáročné sedací řešení při běžném používání – ke stolování, snídaním nebo krátkým pracovním činnostem u stolu.
Klíčové přednosti
- Pohodlná výška sezení: sedací výška 47 cm pro běžné jídelní stoly.
- Čalouněný sedák: látka označená jako DX 7B poskytuje měkký pocit při usednutí.
- Kompatibilní dekor: povrch v dekoru sonoma se snadno začlení do různých interiérů.
- Jednoduché linie: tvar opěradla a sedáku podporují příjemné sezení při každodenním užití.
Materiál a zpracování
Materiál: Bukové dřevo.
Povrchová úprava: Vodou ředitelný lak.
Tkanina sedáku: DX 7B.
Barevné provedení: Sonoma.
Rozměry a technické údaje
Rozměry:
- Šířka: 43cm
- Celková výška: 96cm
- Výška sezení: 47cm
- Výška opěradla: 48cm
- Hloubka: 40cm
Specifické informace:
- Barevné provedení: Sonoma
- Tkanina: DX 7B
- Materiál: Bukové dřevo
- Povrchová úprava: Vodou ředitelný lak
- Záruka: 24 měsíců
Tipy k použití a údržbě
Pro běžnou údržbu používejte suchý nebo mírně vlhký měkký hadřík na dřevěné části. U čalouněného sedáku odstraňujte nečistoty jemným vysáním a při skvrnách postupujte podle obecného doporučení pro látkové čalounění (nejprve zkouška na skrytém místě). Vyvarujte se agresivních abrazivních prostředků a nadměrného promočení.
Co je dobré vědět před nákupem
Veškeré rozměry jsou uvedeny v centimetrech. Sedací výška 47 cm a výška opěradla 48 cm pomohou posoudit kompatibilitu s vaším stolem. Produkt je v dekoru sonoma s čalouněným sedákem označeným DX 7B, rám je z bukového dřeva s povrchovou úpravou vodou ředitelným lakem. Záruka: 24 měsíců.































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.